Warsztaty upcyclingowe w pracowni

Na upcyklingowe warsztaty zapraszam również do pracowni, która znajduje się w Chorzowie. Sami Państwo będziecie mieli okazję tworzyć w miejscu, gdzie na co dzień powstają materiałowe dzieła sztuki według własnego planu pod moim czujnym okiem. Wprowadzę Państwa w tajniki krawiectwa artystycznego. Pyszna kawa i słodkości oraz krzątające się dwa piękne kotki to coś, co zawsze umila proces twórczy.

Warsztaty indywidualne mogą się odbyć indywidualnie lub w małych grupach maksymalnie 3-osobowych. Ponadto w mojej przydomowej pracowni prowadzę regularne cotygodniowe warsztaty szycia w Chorzowie. Kursanci poznają tajniki diy w klimacie zero waste. W celu ustalenia szczegółów zapraszam do kontaktu!

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szymona Kota, prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą PANSZYMONKOT – Szymon Kot, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, NIP 6272776746, nr REGON 521276693.w celach marketingowych, w tym również w celu marketingu bezpośredniego oraz przekazywania informacji handlowych za pomocą komunikacji elektronicznej (e-mail), Zobacz Politykę Prywatności

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Napisz do mnie poprzez formularz

dodatkowy nabór na środę!

Warsztaty upcyclingowe w Chorzowie/ aktualny nabór

Warsztaty upcyclingowe u Państwa

Ekologia, upcykling i zrównoważona moda to filary marki PANSZYMONKOT. Dzielę się nimi z Wami w swoich wyrobach a także organizując autorskie warsztaty zero waste. Integracja pracowników? Ciekawe warsztaty dla dzieci? Nietypowy wieczór panieński? Event firmowy w klimacie eko? Żaden problem! Zorganizuję dla Was lub Waszego Klienta ekologiczne warsztaty. 

Każde warsztaty są skrojone na miarę Państwa potrzeb. Autorska formuła wielokrotnie zapewniła sukces podczas eventów w takich miejscach jak Galeria Avenida Poznań, Galeria Kaskada Szczecin,  EMB Systems (maszyny Brother) itd.

Jeśli są Państwo zainteresowani, proszę o wiadomość mailową pod adresem contact@panszymonkot.com

© 2024 PROJEKT/WYKONANIE PANSZYMONKOT - WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE